HERBİŞEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Gece Olunca
Yurdum Polisinden Komik Anonslar EmptyCuma Ekim 24, 2008 3:57 pm tarafından tugce

» multi playerli araba yazrışı
Yurdum Polisinden Komik Anonslar EmptyPaz Tem. 27, 2008 10:32 pm tarafından Admin

» Güzel Msn Basliklari
Yurdum Polisinden Komik Anonslar EmptyÇarş. Tem. 09, 2008 9:49 pm tarafından tugce

» genç bir çocuğun şiiri
Yurdum Polisinden Komik Anonslar EmptyÇarş. Tem. 09, 2008 9:43 pm tarafından tugce

» 3 erkek
Yurdum Polisinden Komik Anonslar EmptySalı Tem. 08, 2008 9:50 pm tarafından superModeratör

» masaüstünü küp yapın
Yurdum Polisinden Komik Anonslar EmptySalı Tem. 08, 2008 9:46 pm tarafından superModeratör

» winampı saydamlaştırın
Yurdum Polisinden Komik Anonslar EmptySalı Tem. 08, 2008 9:32 pm tarafından superModeratör

» süper duvar kağıdı
Yurdum Polisinden Komik Anonslar EmptySalı Tem. 08, 2008 9:22 pm tarafından superModeratör

» Smileyer ünlü olursa
Yurdum Polisinden Komik Anonslar EmptyC.tesi Tem. 05, 2008 11:54 pm tarafından superModeratör

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

Yurdum Polisinden Komik Anonslar

4 posters

Yurdum Polisinden Komik Anonslar Empty Yurdum Polisinden Komik Anonslar

Mesaj  superModeratör Çarş. Haz. 11, 2008 9:16 pm

kiziltoprak kirmizi isiklarda duran trafik polisi ters yönden gelen araba söförüne seslenir:
- 34 gv 713 !
- bugün çok para kazandin herhalde ?
- acelem var, sanslisin...
--------------------------------------------------------------------------------
- phhh!...adanali devam et!
- phsss!..adanali kime diyom devam eeeeyyyt!
- aaaauueee!..ulen kulaana salgam mi kaçti kime diyom yürüsene! ( phhh & phsss ; megafondan çikan tiz sesler )
--------------------------------------------------------------------------------
- 34 vg 0983 sagaaa çekhh
- 34 vg 0983 sagaaa çekhh
- sola demedik öküzzzzzzz saga çekhh
göztepe soyak site'sinin önünden yürüyorum...birden polis bir bmw'yi durdurdu...polislerden biri indi digeri de icerden bakiyor, ben de yana döndüm bakiyorum öyle, enteresan geldi adam sarhos falandi, biraz bakiyim eglenirim diye düsündüm...içerideki polis birden megafonla ;
-" önüne dön, önüne dön, kendi tipine bak sen soytari " dedi..
mecidiyeköy'de bir sabah erken,polis otosu arabanin tekine sesleniyor ;
- " zabahinan ceza yazdirma zabahinan " (sabah ile demek istiyor)
Söförün biri trafik sıkısık iken park yasagi olan yere direksiyonu kirar ve durur...polis ;
- "beyaz uno çek kardesim park yasak" .....gibilerinden bir anons yapar... söför el kol hareketleri yardimiyla
- "abi ekmek almaya geçiyom hemen çikacam" der !...
yarim saat kadar sonra elini kolunu sallaya sallaya çikinca polis anonsu patlatir...
- "beyaz uno ekmek nerde lan ?"
polisler arabayi sürenin tipine göre hitap etmesini de bilirler ;
- sarisin bayan saa çeker misiniz diyorum lütfen..
- beyefendi... biyikli... bekleme yapma
- deri ceketli.. et benli.. hade..
- duymuyormusun lan gözlüklü zibidi
olay çankaya'da geçiyor...ankarada patates sogan satan megafonlu bir kamyonet,polis anons yapiyor...
-06 mn 1945 ilerleeeeeee
kamyonetin megafonundan cevap geliyor.....
-okeyyyyyy..................
kadikoy kusdili'ndeki dort yol agzinda trafik çok sikisik oldugu için surekli polis otosu bekler. trafik polisleri megafonla bagirarak trafigi idare ediyolar iste. neyse bagiriyo eleman
-"34 pts 723 lutfen saga çek"
o sirada ordan geçmekte olan oteki trafik otosu megafonla espiri yapiyor bunlara:
- "lutfenini yiyim senin, bu ne kibarlik lan mistafaa?"
atakoy'de bir arkadasimda sabahlamistim. sabah otobuse bincem ama mekani bilmedigim için duragi sorcak birilerini ariyorum. kimseler geçmiyo, neyse sonunda bir polis otosu gordum. tarif ettiler duragi:
- "su bakkali gec ilerle, agacin ordan saga kir ordan sola..."
tesekkür edip yurumeye basladim. biraz yürümemistim ki arkadan bir megafon:
-"oglum agacin ordan sola kirsana lan, bak bak bak dinniyomu hiç, huss alooo"
duragi bulana kadar ekip otosu arkamdan bagirip durdu.
bir trafik polisi incisi daha...bu sefer ankara'dayiz, ziya gokalp'deki ust gecitten gecmekteyiz. altimizda, pamukbank'in önünde duran ekip otosunun megafonundan cikanlar aynen soyle:
-" ticari devam et ms 489 devam et! isitme engelli devam et!"
superModeratör
superModeratör
SEVİYE
SEVİYE

İş/Hobiler : SPOR

Yurdum Polisinden Komik Anonslar Empty süper :)

Mesaj  Admin Çarş. Haz. 11, 2008 9:27 pm

HARUN SÜPERSİN :d:d:d:d Laughing

En son Admin tarafından Çarş. Haz. 11, 2008 9:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Admin
Admin
ADMİN
ADMİN

https://herbisey.forum-canada.com

Yurdum Polisinden Komik Anonslar Empty 34 MST 57

Mesaj  Admin Çarş. Haz. 11, 2008 9:34 pm

KENARDA DUR ÇEKİCİ ÇEKSİN Laughing

En son Admin tarafından Perş. Haz. 12, 2008 9:37 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Admin
Admin
ADMİN
ADMİN

Yurdum Polisinden Komik Anonslar Empty Geri: Yurdum Polisinden Komik Anonslar

Mesaj  superModeratör Perş. Haz. 12, 2008 12:35 am

süperim biliyorum....Very Happy
superModeratör
superModeratör
SEVİYE
SEVİYE

İş/Hobiler : SPOR

Yurdum Polisinden Komik Anonslar Empty Geri: Yurdum Polisinden Komik Anonslar

Mesaj  neogeo247 Perş. Haz. 12, 2008 6:24 pm

ne garip adam onca komik anons a rastlamış alıntı xD

neogeo247
SEVİYE
SEVİYE

Yurdum Polisinden Komik Anonslar Empty ÇOK GEZEN BİLİR

Mesaj  MODERATÖR1 C.tesi Haz. 21, 2008 5:19 pm

GARİP DİOSUNDA ADAM GEZMİŞ GÖRMÜŞ
MODERATÖR1
MODERATÖR1
SEVİYE
SEVİYE

http://www.herbisey.forum-canada.com

Yurdum Polisinden Komik Anonslar Empty ADMİN

Mesaj  Admin Ptsi Haz. 23, 2008 10:48 pm

Very Happy
hack,gazete,dergi,tv,televizyon,internet,msn,şifre,kır,ma,bulma,bak,ma,izle,me,indir,me,kaydet,götür,getir,bırak,euro,2008,2008,2007,09,10,11,1,2,3,4,5,6,7,8,9,89,girme,mahkeme,yasak,warez,lime,wire,at,hayvan,biki,böcek,börtü,ilizyon resimler fatih terim,haber,müzik,resim,spor,komik,ilginç,reklam,indir,bak,download,bak,açıklama,sorular,öss,oks,tc,türkiye,milli takım,fenerbahçe,galatasaray,ünlüler,mustafa,sandal,topaloğlu,tarkan,gülben,ergen,ekon,maç,final,yarı,çeyrek,msn,yaho,gmail,google,cyber,warrior,mustafa,harun,ömeryoutube,wardom,foto,ğraf,proğram,hack
Admin
Admin
ADMİN
ADMİN

- Similar topics